KILKA
SŁÓW
O NAS

Instruktorzy Akademii to osoby, które cechuje wysokiej klasy profesjonalizm i łatwość w przekazywaniu wiedzy - praktyki, jak i teorii. Nasza kadra jest aktywna zawodowo! - To osoby działające równolegle w swojej profesji i odnoszące sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.POZNAJ
INSTRUKTORÓW AKADEMII
KOSMETYCZNEJ

Anna Kowalska

Kosmetolog


Profesjonalnie zajmuje się kosmetologią estetyczną i pielęgnacyjną. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, co pozwala jej pogłębiać wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje.

W naszej Akademii używamy wyłącznie akredytowanych kosmetyków i preparatów, najlepszych firm kosmetycznych oraz medycznych..

„Moja praca to moja pasja” bez wątpienia podpisuję się pod tym stwierdzeniem. Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, wysokiej jakości produkty i sprzęt to gwarancja efektów mojej pracy.

Katarzyna Kowalska

Wizażystka


Posiada doświadczenie zarówno z klientami prywatnymi, jak również w pracy przy sesjach zdjęciowych, telewizji i pokazach mody.

Zawsze w przemyślany sposób dobiera kosmetyki i makijaż, tak aby klientka przeglądając się w lustrze, czuła się wyjątkowo.

Moim zawodowym marzeniem z lat dziecięcych był makijaż i charakteryzacja. Inspiracje czerpię ze wszystkiego co mnie otacza - natura, rośliny, ludzie, których mijam na ulicy, a nawet biżuteria. Wystarczy mieć wyobraźnię.

Magdalena Kowalska

Manikiurzystka i stylistka paznokci


Szkoli pod kątem artystycznym i technicznym zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, które naucza odpowiedniego podejścia do Klienta i technik, które skutecznie podnoszą prestiż i jakość oferowanych przez nie usług.

Dba o nienaganny wygląd płytki paznokcia i skórek, a przy tym z niezwykłą precyzją wykonuje za pomocą lakieru nawet najbardziej misterne wzory.

Jestem perfekcjonistką. Moim kluczem do sukcesu jest rzetelna i ciężką pracą. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem podczas kursów i szkoleń, na których permanentnie podnoszę poprzeczkę zarówno sobie jak i innym.